HOUSE DOCTOR – skandinaviško dizaino žvaigždės jūsų namuose

HOUSE DOCTOR jau yra tapęs sinonimu skandinaviškoms interjero tradicijoms ir estetikai. Kiekvienas jų kuriamo dizaino ir interjero dekoro kūrinys alsuoja ypatinga šiaurietiška elegancija. Pagaminti su skandinavišku polėkiu ir stilingumu, jie savaime yra meno kūriniai. Tačiau dar svarbiau yra ne jų individualus poveikis, o gebėjimas išryškinti bendrą namų aplinką, šeimininkų skonį ir sąveika su kitais daiktais.

Spalva, ekspresija, dizainas, medžiagiškumas atveria erdvę derinti skirtingų kategorijų produktus ir dekoro elementus – nuo apšvietimo, namų tekstilės, baldų, virtuvės ir vonios aksesuarų, sujungti visa į vientisą paveikslą, tobulai atskleidžiantį jūsų namų charakterį.

Šią HOUSE DOCTOR savybę ypač išryškina jų namų dizaino legendinių kūrinių linija. Jie buvo kuriami galvojant apie bendrą kompoziciją: kaip šviestuvas derės prie išskirtinės vazos gėlėms, koks turėtų būti šio dueto papildymas – stalas. Juk to ir siekiame kurdami savo svajonių namus – kad viskas iki menkiausių smulkmenų atrodytų tobula.

Nuo šiol susipažinti su HOUSE DOCTOR ir pažiūrėti bei įsigyti jų produktų galima mūsų salone Vilniuje, Ukmergės g. 219.

Čia rasite viską – nuo funkcionalumu ir dizainu garsėjančių baldų, indų, smulkių dekoro elementų, – kad galėtumėte savo namams sukurti individualų, jūsų asmenybę atspindintį veidą.

Daugiau istorijų

BALDAI ANT RATŲ

Istorijos

HOUSE DOCTOR – skandinaviško dizaino žvaigždės jūsų namuose

Istorijos