Apie Hust Design

Hust Design skatina aistrą patogiam gyvenimui. Siekiame, kad kambarys taptų tikrai jūsų, siūlydami pagal užsakymą pagamintus gaminius, pritaikytus jums.

Nuo 1997 m. gaminame baldus, kuriuose dera nesenstantis dizainas, kokybė ir patogumas.

Mūsų rankų darbo baldų galima pamatyti daugybėje namų visame pasaulyje, taip pat daugybėje tarptautinių mugių, įskaitant “High Point Market” (JAV), IMM Cologne (Vokietija), MOW (Vokietija), Briuselio baldų mugę (Belgija), “Mobelmessen” (Danija) ir “Esprit Meuble” (Prancūzija).

Manome, kad geriausias dizainas yra tas, kuris atspindi jūsų asmenybę. Prieš pirkdami turėtumėte įsivaizduoti, kaip sofa derės kambaryje, koks bus jausmas ant jos sėdėti ir kokį vaidmenį ji atliks jūsų interjere.

Mūsų rankų darbo skandinaviško dizaino modulinės sistemos leis jums išreikšti savo unikalumą derinant dizainą, medžiagas ir spalvas, kad galėtumėte maksimaliai pritaikyti baldus.

Visi mūsų modeliai suprojektuoti taip, kad puikiai tiktų kasdienėje gyvenamojoje erdvėje, todėl jums tereikia išsirinkti kojas, porankius, atlošo pagalvėles, priedus ir vieną iš daugiau nei dviejų šimtų aukščiausios kokybės audinių ir odos variantų, kad sukurtumėte unikalią sofą. Galimybės yra begalinės.

SOFA YRA PAGRINDINIS BET KURIŲ NAMŲ ELEMENTAS

Tai pagrindinė jūsų namų vieta, kurioje praleisite didžiąją dalį laisvalaikio, priimsite svečius ir kursite intymiausius prisiminimus. Sofos yra neatsiejama ramaus gyvenimo būdo dalis – ir ne tik. Jos taip pat susiję su komfortu, jausmu jaustis kaip namie ir atsipalaidavus.

Taigi kaip suderinti patogumą ir estetiką? Nors didžiausias dėmesys skiriamas patogumui, puiki sofa turi būti estetiška ir papildyti kambarį.

PATOGUMAS IR MEISTRIŠKUMAS

Didžiuojamės savo meistriškumu ir dėmesiu detalėms. Padedame klientams įrengti namus mūsų dizainerių komandos suprojektuotomis ir įmonėje pagamintomis sofomis.

Nuoširdžiai tikime, kad tai vienintelis būdas užtikrinti meistriškumą, kurio reikalaujame iš savęs ir kuriuo norime, kad džiaugtųsi mūsų klientai.

Ilgametis darbas su partneriais visoje Skandinavijoje ir Vakarų Europoje išmokė mus atkreipti dėmesį į detales, kad kiekvienas baldas, išvežamas iš mūsų 22 000 kvadratinių metrų ploto gamyklos, būtų kruopštus.

ESAME

Energingi

mėgstame naujas idėjas ir nuolat kuriame naujas koncepcijas.

Kruopštūs

dirbame preciziškai tiksliai ir ypatingą dėmesį skiriame detalėms.

Pasiekiami

esame pasiekiami, kai mūsų reikia, ir teikiame aukšto lygio klientų aptarnavimo paslaugas.

Aistringi

mes gyvename ir kvėpuojame skandinavišku dizainu ir gera kokybe

Patikimi

mums labai rūpi visas tinkamų produktų pristatymo tinkamu laiku procesas.