Audiniai

Audinys yra vienas svarbiausių aspektų renkantis sofą. Visi mėgstame jaukumo ir lengvumo pojūtį, o geriausias būdas jaustis jaukiai, tai išsirinkti sofos audinį, kuris tarnaus ir nepabos daugybę metų.

AUDINIAI

Audiniai yra klasikinis pasirinkimas norint, kad sofa atrodytų gerai, bet tuo pačiu nereikalautų daug priežiūros. Mūsų naudojami audiniai yra sertifikuoti Oeko-tex®, o tai reiškia, kad jų sudėtyje nėra alergijas iššaukiančių, žalingų chemikalų ir garantuoja jog audiniai gaminami saugiomis socialinėmis ir aplinkos nežalojančiomis sąlygomis.

ODA

Oda yra šiuolaikiškos ir nesenstančios sofos pasirinkimas. Teisingai prižiūrint, oda su amžiumi atrodys tik geriau. Kadangi tai natūrali medžiaga, visiškai normalu, kad oda turi nevienodą išvaizdą – klostės ir raukšlės yra ne defektai, o natūralios savybės, todėl kiekviena sofa atrodo nepakartojama ir išskirtinė.

Audiniai

ECO FRIENDLY

Nežalingas aplinkai audinys yra natūralus, sukurtas taip, kad nedarytų žalos aplinkai arba ji būtų itin minimali. Svarbiausia – visapusiškas gamtos tausojimas, tvarių namų idėja. Natūralūs audiniai suteiks Jūsų namams jaukų ir prabangų įvaizdį.

Nicole    Kiss

EASY CLEAN

Puikus pasirinkimas namuose, kuriuose akimirkas kuria vaikai bei augintiniai.
Šie audiniai itin lėtai absorbuoja skysčius bei purvą, kurie patenka ant Jūsų minkštųjų baldų. Audinyje susijungia sintetinės medžiagos kaip polisteris ir nailonas – vieni tvirčiausių audinių, kurie tamprūs, nesiraukšlėja, atsparūs purvui ir puikiai papildo vienas kitą savo savybėmis.

Adore    Seven    Bruney    Dallas    Lido    Texas

Corduroy

Kordinis velvetas yra dabartinė tendencija, tačiau šis audinys puikiai išlaiko balansą tarp dabartinės ir nesenstančios tendencijos interjero dizaine bei mūsų namuose.. Tendencija, kuri verta investicijos.

Florina    Lisboa

Velvet

Audinys išsiskiria trumpu, žvilgiu ir tin liesti maloniu pūkeliu. Velvetas suteikia baldams prabangos pojūtį, ypatingą blizgesį. Minkštuosius baldus lengva priderinti tiek klasikos, modernios klasikos ar boho užuominų turinčiuose namuose.

Classic    Velvet    Velvet lux    Solo    Adore    Seven

STRUCTURE

Suteikite dar daugiau struktūros savo namams! Struktūriniai audiniai išsiskiria šeniliniais siūlais, kurie įausti į audinį. Šenilas yra natūraliai minkštas ir tankus, suteikiantis audiniui tvirtą ir minkštą pojūtį.

Taffie    Marzena    Alis    Renegade

SCANDINAVIAN STYLE

Puikus pasirinkimas skandinaviško interjero mėgėjams, vertinantiems natūralias medžiagas, minimalizmą ir praktiškumą namuose. Sukurs jaukumą bei ramybę. . .

Lido    Corsica    West    Casa Elena    Board

MICROFIBER

Mikropluoštas gaminamas iš sintetinių medžiagų, dažniausiai – poliesterio ir nailono mišinio. Mikropluoštas yra patvarus, paprastai atsparus vandeniui, todėl jis idealiai tiks itin praktiškiems namams.

Texas    Touareg    Alabama     Boston

Oda

NATURAL LEATHER

Natūrali oda, kuri pritaikyta minkštiesiems baldams. Išskirtinė šios odos išvaizda pasiekiama apdirbant odą parafinu, aliejumi ir anilino dažais. Ši oda išskirtinė tuo, kad išlieka matomos visos tipinės odos savybės, tokios kaip randai, vabzdžių įkandimai, venos ir kiti nedideli trūkumai. .

Granada    Vintage

CORRECTED LEATHER

Oda, kuri kruopščiai apdirbama – pašaliti trūkumai ir pasiekta klasikinė, estetinė ir tolygi odos išvaizda. Ši oda reikalauja mažiau priežiūros ir yra atsparesnė aplinkos veiksniams, tačiau yra natūrali ir prisitaikanti prie jūsų kasdienybės.. .

Dolaro

ECO LEATHER

Eko oda yra padengta plonu paviršiaus sluoksniu, kuris suteikia daugiau tekstūros įvairovės ir išlaiko natūralų minkštumą. Odos spalva laikui bėgant išliks pastovesnė, taip pat, atsparesnė įbrėžimams, drėgmei ir dėmėms – puikus pasirinkimas komercinėse patalpose ir namuose su vaikais, naminiais gyvūnais. Tačiau atsiminkite, kad eko oda turi būti apsaugota nuo tiesioginių saulės spindulių.

Eco Skinn

TURITE KLAUSIMŲ?
SUSISIEKITE

Siųsti užklausą Audiniai