BALDAI ANT RATŲ

Kaip gimė idėja?

Nors su projektu „Baldai ant ratų“ dirbome kurį laiką ir anksčiau, tačiau oficialiai jis prasidėjo 2022 metų gegužę, kai sunkvežimis su baldais išvyko į savo pirmąją kelionę po Belgiją. Baldus pristatyti norėjome originaliai ir novatoriškai. Taip gimė idėja „Baldai ant ratų“.

Džiaugiamės, kad projektas pasiteisino. Tikimės, kad tęsime šią idėją ir ateinančiais metais. Keliauti po Europą buvo malonu. Didžiausią įspūdį paliko sutikti įdomūs bei kūrybingi žmonės. O svarbiausia parodėme jiems Hust Design baldus vis naujose vietose.

Atviri Europos keliai

Per 2022 metus sunkvežimis su baldais apvažiavo didelę dalį Europos, aplankydamas Belgiją, Vokietiją, Prancūziją, Lietuvą, Daniją ir galiausiai Švediją. 

Veždami baldus ant ratų, suteikiame galimybę žmonėms ne tik pamatyti, bet ir paliesti, išbandyti juos nauju, originaliu būdu. Galbūt ne visuose miestuose yra „Hust Design“ [IG1] atstovai. Tai kodėl gi mums neatvežus savo baldų ten, kur jų nėra? Keliaudami turime galimybę susitikti su įkvepiančiais žmonėmis ir įmonėmis, kurios taip pat dirba toje pačioje srityje. O svarbiausia – susitikti ir pasveikinti su esamais ir naujais klientais.

Išgirsti savo klientus

Reklama socialinėje žiniasklaidoje suteikė naują  ir originalią galimybę bendrauti su klientais. Suteikiame progą pasiūlyti variantus, kokia linkme turėtume judėti toliau, išklausyti nuomonę, kurios dėka galime planuoti tolimesnius maršrutus, kad kuo daugiau žmonių galėtų patirti Hust Design baldų komfortą. Novatoriška mąstysena yra viena pagrindinių Hust Design vertybių. Visada ieškome naujovių, kaip pristatyti baldus svarbiausiems žmonėms, mūsų klientams.

Sunkvežimis su baldais – tai apgalvotas veiksmų planas, kurio laikomės ir toliau. Plėtojame idėją, įžengę ir į 2023-iuosius metus.


Daugiau istorijų

BALDAI ANT RATŲ

Istorijos

HOUSE DOCTOR – skandinaviško dizaino žvaigždės jūsų namuose

Istorijos