Patogumu ir elegancija spinduliuojanti Alvar Sofa

Alvar sofos derinimas kartu su kreminiais, smėlio ir neutraliais tonais sukuria tobulai elegantišką ir ramią svetainės erdvę.

Įsivaizduokite prancūziškos klasikos apartamentus, kuriuose išklotos medinės grindys. Erdvę išplečia aukštos lubos, o į gatvę atsiveria langai, ant kurių švelniai plazdena užuolaidos, nuo švelnaus oro gūsio pro pravirą langą.

Norėdami dar labiau pabrėžti šios vizijos elegantiškumą, pastatykite patogią Alvar sofą, kuri nepriekaištingai dera su natūralaus medžio atspalviais. Lino ar odos audiniai bei kreminiai atspalviai ne tik suteikia interjerui jaukumo, bet ir sukuria elegantišką bei prabangų svetainės stilių.

Žemiau pateikiame keletą dizaino patarimų, kurie padės sukurti prabangios ir elegantiškos svetainės dizainą:

Scandi chic

Alvar sofa yra prabangaus skandinaviško dizaino su didelėmis pagalvėlėmis, kurios užtikrina geriausią komfortą Jūsų jaukiems vakarams. Derindami Alvar sofą prie kitos spalvos ar audinio Alvar krėslo, įkvėpsite dizainui dinamiškumo ir patrauklumo.

Švelni spalvų paletė

Kurdami dizainą išlaikykite neutralių spalvų paletę. Tačiau, norėdami interjerui suteikti modernumo, derinkite skirtingas medžiagas ir tekstilę.

Mažiau yra daugiau

Perpildyta baldais, daiktais ir aksesuarais svetainė gali atrodyti netvarkingai. Visi aksesuarai turi atsipndėti ne tik jūsų mėgstamą stilių, bet ir derėti kambaryje.

Kažkas traukiančio akį

Tobulam deriniui išgauti, įtraukite į interjerą vintažo elementų. Tai gali būti tik akcentas, pavyzdžiui, veidrodis, šoninis staliukas ar šviestuvas.

Įrėminimas

Jei jūsų svetainė su aukštomis lubomis, venkite sunkių ir tamsių užuolaidų, kurios sumažina erdvę. Rinkitės lengvas, pavyzdžiui, lino tekstūros užuolaidas.

Daugiau istorijų

BALDAI ANT RATŲ

Istorijos

HOUSE DOCTOR – skandinaviško dizaino žvaigždės jūsų namuose

Istorijos