Paslapties atskleidimas apie šviesaus audinio sofą/ Kur slypi paslaptis

Ar įmanoma, kad šviesi sofa būtų tinkama ir šeimai, ir vakarėliui? Įmanoma, jei jos priežiūra lengva!

Jeigu nesate itin didelis spalvų entuziastas, tai tikime, kad ne kartą pagalvojote apie šviesaus ir subtilaus atspalvio sofą.

Ar kada nors atsisakėte savo svajonės ir pasirinkote tamsesnį bei praktiškesnį sofos variantą vien dėl to, kad pabijojote dėmių?

Mūsų nuostabiai švelnus Taffie bouclé stiliaus audinys yra lengvai prižiūrimas, nes atsiradusias dėmes galima lengvai pašalinti vandeniu ir švelniu muilu.

Sofa Folkland išsiskiria skirtingų tekstūrų, audinio ir odos, deriniu. Ši sofa atrodo moderniai, o skirtingų medžiagų derinys sukuria ne tik gražų, bet ir įdomų kontrastą. Priderinę tinkamas dekoracijas ir kitus baldus sukursite rafinuotą erdvę, kurioje norėsite praleisti visą savo laiką. Natūralaus medžio grindys suteikia šiai moderniai svetainei šilumos, o juodos plieno detalės – modernumo.

Žemiau pateikiame pavyzdžius, kaip sukurti ne tik šiuolaikišką, bet ir jaukią namų erdvę.

Medžiagų miksas

Skirkite ypatingą dėmesį natūraliems audiniams, pavyzdžiui, linui, odai, velvetui ar vilnai.

Folkland Sofa

Su mūsų Folkland sofa galima sukurti įvairių variantų ir derinių, o odinį rėmą pakeisti kitokiu audiniu. Dėl to sofa atrodo ne tik šiuolaikiškai, bet ir įdomiai – su neribotomis galimybėmis.

Lilla krėslas

Oficialios erdvės dizainą sušvelnina šviesios spalvos sofa ir to paties atspalvio kėdė. Lilla kėdė atspindi minimalistinį dizainą. Neabejojame, kad kėdė bus ne tik patogi, bet ir taps kiekvienos svetainės pagrindiniu akcentu.

Išskirtinis pojūtis

Permatomos užuolaidos sukuria lengvumo ir švelnumo jausmą. Ypatingai žavi užuolaidų dydis ir krentančios bangos, kurios suteikia švelnų ir išskirtinį pojūtį.

Kontrastai

Norint, sukurti įdomią erdvę, improvizuokite kontrastais. Jei manote, kad juodo plieno detalės netinka, vietoj jų galite rinktis tamsios ar natūralios spalvos medieną.

Dėmesio centras

Norint įnešti gamtos pojūtį, pastatykite aukštą augalą, kuris taps pagrindiniu jūsų svetainės akcentu.

Daugiau istorijų

BALDAI ANT RATŲ

Istorijos

HOUSE DOCTOR – skandinaviško dizaino žvaigždės jūsų namuose

Istorijos