Viena sofa – trys skirtingi svetainės dizainai

Svetainės dekoravimas kartais gali sukelti nemažai iššūkių. Ypač tada, kai sprendžiate dizaino klausimus ir svarstote formalus ar šeimyniškas, modernus ar tradicinis stilius joje vyraus. Manome, kad skirtingi dalykai taip pat gali harmoningai derėti. Pateikiame tam tobulą įrodymą – Bluemary sofą. Didelės pagalvės, priderintos prie žemų porankių suteikia Bluemary sofai unikalią išvaizdą su prabangos prieskoniu. O svarbiausiu akcentu tampa gili sėdimoji vieta, norint komfortiškai praleisti ilgus poilsio vakarus svetainėje.

Viena sofa – trys skirtingi stiliai. Žemiau apžvelgiame svetainės idėjas, kuriose puikuojasi Bluemary sofa.

1. Žemiška nuotaika

Žalsvai aksominė sofa – geriausia investicija į jūsų svetainės dizainą. Niekas taip neatspindi prabangos kaip retro stilistikos dizainas persipynęs su moderniai žalsvu aksomo audiniu. Sofos derinimas su minimalistiniais baldais bei juodais ar kreminiais atspalviais maksimaliai išpildo rafinuotos ir estetiškos erdvės įvaizdį.

2. Prancūziška prabanga

Iš pirmo žvilgsnio gana tradiciškai atrodanti sofa įgauna ypatingai prabangų įvaizdį tada, kai yra derinama kartu su sienomis, dekoruotomis klasikiniais moldingais ir moderniais šviestuvais. Toks derinys sukuria ne tik stilingą, bet ir jaukų svetainės įvaizdį.

3. Vienspalviškumas

Žemės spalvų audiniu aptraukta Bluemary sofa idealiai dera su kambaryje vyraujančiais koralų ir terakotos atspalviais. Sienų spalva suteikia kambariui vienspalviškumo pojūtį, o įvairiaspalvės pagalvės įneša žaismingumo.

Daugiau istorijų

BALDAI ANT RATŲ

Istorijos

HOUSE DOCTOR – skandinaviško dizaino žvaigždės jūsų namuose

Istorijos